OBJAVTE V SEBE MOTIVÁCIU NAPREDOVAŤ

Osobnostný rozvoj a koučing

Zverte sa do rúk profesionálneho kouča

Koučing je proces, ktorého cieľom je pomôcť nájsť odpovede na otázky v oblasti osobnostného, vzťahového alebo pracovného vývoja. Na odborného mentoringu a vhodne zvolených otázok od vášho osobného kouča dokážete v sebe odblokovať prekážky, ktoré vás donútili zastaviť na mŕtvom bode. Dosiahnite svoje ciele osobným pričinením alebo sa zorientujte vo svojom živote vo chvíli, kedy stojíte na križovatke a neviete, ktorým smerom by ste sa mali vydať.

Čo je koučing?

Koučing si môžete predstaviť ako konverzácie s osobou, ktorá vás pomocou vhodne zvolených podnetov a otázok nasmeruje k riešeniu problémov, ktoré vás sužujú. Kouč nemusí byť odborníkom vo vašej profesii ani vzťahovým guru. Je pomocnou barličkou, ktorá vás privedie k sebapoznaniu a rozvoju presne tým smerom, ktorý ste si definovali ako svoj cieľ. V mnohých vyspelých krajinách nie je ničím neobvyklým mať svojho osobného kouča. Namiesto mesiacov alebo dokonca rokov blúdenia v kruhu môžete svoj život efektívne posunúť smerom k víťaznej cieľovej rovinke.

Kto je kouč?

Hoci to môže na prvý pohľad znieť jednoducho, nie je kouč ako kouč. V prvom rade je potrebné, aby sa tomuto odvetviu venoval po profesijnej stránke a ovládal potrebné techniky, ktoré jeho klientovi pomôžu v osobnostnom rozvoji. Okrem vhodne vedenej konverzácie a správnych otázok, ktoré nútia zamyslieť sa nad problémom, sú to napríklad techniky vizualizácie, plánovania cieľov, rôzne hry a alebo formy sebaprezentácie. Kouč však musí zo seba jasne vyžarovať vysokú mieru empatie a emocionálnej inteligencie, aby dokázal citlivo vnímať všetky detaily, ktoré klient rieši. Základným kameňom pre úspešný koučing, na základe ktorého klient sám objaví správny smer a odpovede, je dôvera.

Ako prebieha koučing?

Pri výbere toho správneho kouča je dôležitý pocit, ktorý vo vás kouč vzbudzuje. Dôvera v jeho vedenie vás oslobodí od pochybností a vy sa skutočne zamyslíte nad podnetmi, ktoré vám poskytne. Výsledkom koučingu je napríklad jasné stanovenie svojich cieľov, ujasnenie si spôsobov, akými ciele dosiahnuť, určenie svojich priorít v osobnom alebo pracovno živote, prekonanie vnútorných bariér alebo sebapoznanie.

Koučing pomáha našim klientom

Ako postupujeme?

Prvé stretnutie

Nájdeme vhodný termín stretnutia, kde sa spoznáme bližšie a vy nám objasníte dôvody, pre ktoré ste koučing vyhľadali. Ak sa rozhodnete absolvovať koučing u nás, zladíme si kalendár.

Plán

Po prvom stretnutí si určíme postup, na základe ktorého si stanovíme termíny stretnutí v určitom časovom horizonte. Ich počet nie je vopred daný, odvíja sa najmä od vašej potreby a rýchlosti, kedy cieľ dosiahneme.

Stretnutia

Podľa dohodnutého harmonogramu budú jednotlivé stretnutia vedené koučom tak, aby ste dosiahli cieľ. Samotné konzultácie prebiehajú v príjemnom prostredí a majú charakter dôverného rozhovoru.

Výsledky

Počas celej doby koučovania si overujeme, nakoľko ste sa dopracovali k vytýčenému výsledku. Vhodným ukončením koučingu je moment, kedy klient nadobudne pocit dosiahnutého osobnostného rozvoja.

Ostatné služby

UMELÁ INTELIGENCIA NA BUNKOVOM PRINCÍPE

Biorezonancia

Pomocou certifikovaného biorezonančného prístroja DIACOM dokážeme účinne odhaliť, diagnostikovať a taktiež zlepšiť problematické miesta vo vašom tele dokonca na bunkovej úrovni. Využite výhody umelej inteligencie na biofyzikálnom prístupe.

PRÍRODNÁ ČÍNSKA MEDICÍNA

Akupunktúra

Pomocou terapeutickej techniky – akupunktúry dokážeme zlepšiť váš zdravotný stav. Jemné ihličky aktivujú telu vlastné ozdravovacie procesy bez vedľajších účinkov. Zbavte sa migrén, zápalov, únavy a množstva iných ťažkostí v rámci celkového ozdravného procesu a vyskúšajte účinnú prírodnú čínsku medicínu na báze 5 elementov.

SILA PRÍRODY PRE TELO AJ DUŠU

Bachove kvapky / Fytoterapia

Siahnite aj vy do lekárne, ktorá bola človeku vždy najbližšie – do prírody. Účinné látky ktoré sa ukrývajú v množstve rastlín okolo nás a spojenie duševnej a fyzickej pohody pomocou Bachových kvapiek dokazuje divy už po stáročia.

KVANTOVÁ TERAPIA KVET®

Psychosomatika

Teraputické metódy v spojení s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti psychosomatiky sú ideálnou kombináciou, vďaka ktorej vás dokážeme vnímať ako celok – telo aj dušu. Nazrite konečne pod pokrievku svojich problémov a vykročte cestou ku komplexnému zdraviu.

Kontaktujte nás

Radi by ste už konečne vyriešili svoje zdravotné obmedzenia
alebo ste práve nadobudli pocit, že práve Bioterapeuta™ je tá správna cesta,
ako získať novú motiváciu pomocou osobného koučingu?

© 2024 Webicek.sk

Vytvoril tím LemonLion.