VYKROČTE K ZDRAVŠIEMU A VYROVNANÉMU “JA”

Psychosomatika a kvantové tvorenie

Objavte jedinečnosť techniky KVET®

Všetky účinné alternatívne terapie a vzdialené medicínske prístupy sa zakladajú na tom, že sú naše telo a duše prepojené. Za psychosomatikou stojí poznanie, že sila myšlienok a nášho vedomia priamo úmerne ovplyvňuje náš zdravotný stav. Stres, emócie, prostredie, v ktorom sa pohybujeme a vnímanie seba samého. To všetko sa ako zrkadlo odráža na našich bolestiach, obmedzeniach, pokrivkávajúcom zdravotnom stave alebo chorobe v rozvinutom štádiu. Pomocou techniky kvantového tvorenia KVET® vás privedieme do priestoru, odkiaľ toto všetko pramení a podáme vám pomocnú ruku, aby ste mohli opäť plnohodnotne a vedome žiť svoj život. Zaujíma vás viac?

Čo je psychosomatika?

Cieľom psychosomatiky je objaviť vzájomný  vzťah medzi psychickými, emocionálnymi a fyziologickými procesmi a ich vplyvmi na váš zdravotný stav. Nie nadarmo sa vraví, že stres, depresia alebo dlhodobo zhoršená psychika dokážu spúšťať v tele reakcie, ktoré pôsobia na skryté problémy ako taký spínač. Takmer každá choroba a obmedzenie majú súvis s emocionálnymi a psychologickými faktormi, ktoré môžu prispieť k zhoršeným symptómom alebo vyššiemu štádiu choroby. Úlohou psychosomatických metód a teórií je odhaliť tieto rozbušky a naučiť vás pracovať s nimi vo váš prospech.

Kvantová technika KVET®

Jednou z techník psychosomatiky je komplexná technika  KVET®, ktorej autorkou je Eva Ďurišová. Táto technika prináša ucelený spôsob, ako sa ponoriť do vlastného vedomia až do takej hĺbky, aby ste vedeli odblokovať všetky zážitky, podvedomé strachy a obavy, ktoré vám bránia žiť svoj život plnohodnotne. Vďaka absolvovaniu dvojročnej školy psychosomatiky a množstvu praktických kurzov dokáže vo vás MUDr. Chovancová Ivana, ako osobná asistentka autorky techniky KVET®, prebudiť samoliečiteľa. Plne pripraveného zdolávať každodenné prekážky aj ťažké životné skúšky bez toho, aby sa negatívne prejavovali na vašom zdraví.

Ako prebieha terapia?

Odhaľovanie problémov, ktoré môžu z pohľadu psychosomatiky zapríčiniť nielen horšie psychické rozpoloženie, ale taktiež zdravotné problémy, prebieha ako čistenie cibule. Aby sme sa dopracovali k tomu hlavnému, je potrebné pomocou transformačných procesov a špeciálnych ceremónií odhaliť viaceré vrstvy. Metódy kvantového tvorenia rozvíjajú dotyk s vlastným vedomím a prebúdzajú intenzívne pocity uvoľnenia, šťastia, radosti a vnútorného pokoja so silou liečiť samého seba. Praktické cvičenia, meditácie alebo relaxačné techniky sú prepracované tak, aby boli nadmieru príjemné a postupne pomáhali odhaľovať vaše nové pozitívne a energiou nabité podvedomie.

Psychosomatika pomáha riešiť

Ako postupujeme?

Prvé stretnutie

Na osobnom stretnutí si vypočujeme váš príbeh. Okolnosti, ktoré vás priviedli k tomu, aby ste sa zaujímali o svoje zdravie a taktiež obmedzenia, ktoré vás trápia a radi by ste ich vyriešili.

Diagnostika

Na základe úvodných informácií zvolíme konkrétne techniky a postup, ako pomocou kvantovej teórie KVET® a pomocných terapeutických metód dosiahneme kroky k vyriešeniu vašich problémov.

Terapia

Podľa dohodnutého plánu terapií si nastavíme frekvenciu stretnutí a progres, ktorý plánujeme dosiahnuť. Termín stretnutí vieme flexibilne prispôsobiť vášmu časovému harmonogramu.

Výsledky

Už počas jednotlivých terapeutických sedení budete mať možnosť pocítiť progres, ktorý sa prejaví na transformovanom vnímaní a zlepšení celkovej nálady. K novému “JA” vás delí už len krok.

Ostatné služby

PRÍRODNÁ ČÍNSKA MEDICÍNA

Akupunktúra

Pomocou terapeutickej techniky – akupunktúry dokážeme zlepšiť váš zdravotný stav. Jemné ihličky aktivujú telu vlastné ozdravovacie procesy bez vedľajších účinkov. Zbavte sa migrén, zápalov, únavy a množstva iných ťažkostí v rámci celkového ozdravného procesu a vyskúšajte účinnú prírodnú čínsku medicínu na báze 5 elementov.

SILA PRÍRODY PRE TELO AJ DUŠU

Bachove kvapky / Fytoterapia

Siahnite aj vy do lekárne, ktorá bola človeku vždy najbližšie – do prírody. Účinné látky ktoré sa ukrývajú v množstve rastlín okolo nás a spojenie duševnej a fyzickej pohody pomocou Bachových kvapiek dokazuje divy už po stáročia.

UMELÁ INTELIGENCIA NA BUNKOVOM PRINCÍPE

Biorezonancia

Pomocou certifikovaného biorezonančného prístroja DIACOM dokážeme účinne odhaliť, diagnostikovať a taktiež zlepšiť problematické miesta vo vašom tele dokonca na bunkovej úrovni. Využite výhody umelej inteligencie na biofyzikálnom prístupe.

SEBAPOZNÁVANIE NA NOVEJ ÚROVNI

Osobnostný rozvoj

Zistite, ako vás mentoring a individuálny koučing dokáže posunúť o krok bližšie k vašim cieľom. Objavte v sebe skrytý potenciál a uchopte vlastné pochybnosti tak, aby ste z nich vedeli dokonca vyťažiť maximum.

Kontaktujte nás

Radi by ste už konečne vyriešili svoje zdravotné obmedzenia
alebo ste práve nadobudli pocit, že práve Bioterapeuta™ je tá správna cesta,
ako získať novú motiváciu pomocou osobného koučingu?

© 2024 Webicek.sk

Vytvoril tím LemonLion.