MUDr. CHOVANCOVÁ IVANA

“Na človeka hľadím ako na celok.”

Doktorka s presahom do alternatívnych metód

Veľkým problémom klasickej medicíny a jej postupov je, že riešia problémy čiastkovo. Ľudské telo však funguje ako jeden harmonický celok, so všetkými procesmi aj myšlienkami, ktoré sa v nás odohrávajú. K tomu, aby sme dosiahli a taktiež udržiavali svoj organizmus a dušu v zdraví, je vždy potrebné hľadieť na ich vzájomné prepojenie. A presne to koncept Bioterapeuta™ prináša. Prepojenie, ktoré dokáže uzdraviť.

"Bioterapeuta™ je výsledkom unikátneho spojenia západnej a východnej medicíny. "

Krátko o mne

Moji pacienti ma poznajú prevažne ako očnú lekárku, lekársku prax vykonávam v Očnom centre v Púchove  a pôsobím v rámci centra Lekárskej estetiky . Vždy som však postrádala tú druhú stranu mince, kedy som cítila, že dokážem človeku pomôcť nielen vyriešiť prejav jeho choroby, ale taktiež odhaliť príčinu a nasmerovať ho k celkovému zdraviu. Tak vznikla Bioterapeuta™ aby som dokázala nakuknúť pod povrch problémov mojich klientov, rozhodla som sa spojiť moje poznatky, prax a skúsenosti z viacerých konceptov a prístupov v unikátny projekt – Bioterapeuta™. Radi by ste zistili, ako dokážem pomôcť aj vám?

AUTORKA KONCEPTU BIOTERAPEUTA™

Riešim zdravie komplexne

Verím tomu, že každá choroba alebo zdravotný problém v našom tele má svoj pôvod v našej psychike. Ako lekár špecialista som so striktne vyhradeným časom na jedného pacienta nedokázala odhaliť príčinu ťažkostí. V Bioterapeute™ som vytvorila priestor, kde spojením biofyzikálnych, psychosomatických, rozvojových a alternatívnych prístupov dokážem hľadieť pod povrch a odhaliť dôvod zdravotných ťažkostí mojich klientov. Chronických bolestí, zápalov, oslabenej imunity, tráviacich, ale aj vzťahových problémov.

OFTAMOLOGIČKA

Mám v oku váš zrak

Tri desiatky rokov praxe ako lekára so špecializáciou v očnom lekárstve ma naučili, že pacienti nie sú iba položky v kartotéke alebo poradové čísla. Každý má svoj vlastný, silný a unikátny príbeh. Doba, v ktorej žijeme, nové technológie a veda idú naozaj míľovými krokmi a v mnohom predstavujú skvelé možnosti, ako liečiť zdravotné problémy ľudí. Dôkazom toho sú aj najmodernejšie prístroje v mojej ambulancii. Tvrdím však, že sa netreba zabúdať obzrieť aj o krok späť, do svojho vnútra. Pretože práve tam sú odpovede na otázky, ktoré nám žiadne inovácie neposkytnú.

TERAPEUTKA

Pomocou duše pomáham ozdraviť telo

Psychosomatika poukazuje na prepojenie našej mysle so zdravotnými prejavmi, ktoré nás môžu prekvapiť aj po rokoch. Aby som dokázala skvalitniť život mojich klientov, rozšírila som si certifikované vzdelanie a poznatky v rámci kvantového tvorenia a metódy zameranej na psychosomatiku – KVET®.

OSOBNÁ MENTORKA

Privediem vás k cieľu

Mentoring je v rozvinutých krajinách vyhľadávanou formou rozvoja osobnosti. Ako osobná koučka vám pomôžem zistiť, kde je váš najväčší potenciál, odhaliť spôsob, ako sa naučiť prekonávať prekážky a dosiahnuť svoj vysnívaný cieľ len vďaka svojim, možno doposiaľ nepoznaným prednostiam. Koučing dokáže vniesť to pravé svetlo nielen do pracovného, ale i osobného života, napríklad pri riešení vzťahových problémov.

"Mojim poslaním, je ozdravovať nielen telo, ale aj dušu."

Certifikáty a osvedčenia

Kontaktujte nás

Radi by ste už konečne vyriešili svoje zdravotné obmedzenia
alebo ste práve nadobudli pocit, že práve Bioterapeuta™ je tá správna cesta,
ako získať novú motiváciu pomocou osobného koučingu?

© 2024 Webicek.sk

Vytvoril tím LemonLion.